Nasza oferta

Mycie SPA

Odpowiednia pielęgnacja, do której niewątpliwie zalicza się również mycie samochodu, ma niesamowicie duży wpływ na jego wygląd w przyszłości. Auto Detailing Warszawa to miejsce, w którym detale liczą się najbardziej.
Okazuje się, że nieprawidłowe mycie przynosi bardzo negatywne skutki w skutek czego powstaje, aż 90% niewielkich uszkodzeń na powłoce lakierniczej samochodu. Samodzielne mycie często wychodzi bardzo nieumiejętnie, dlatego w takich sytuacjach warto oddać je do profesjonalistów. Prawidłowa pielęgnacja karoserii wymaga odpowiednich narzędzi, skutecznej techniki i czasu, który należy poświęcić na przeprowadzenie całego zabiegu SPA.
W naszym salonie stosujemy wyłącznie profesjonalny sprzęt i kosmetyki najwyższej jakości. Dzięki temu nie uszkadzamy powłoki ochronnej lakieru. Idealnie dopasowane produkty, pozwolą Ci od razu zauważyć różnice między garażowym myciem, a profesjonalnym myciem SPA.

Learn More

Czyszczenie wnętrz

Czyszczenie samochodu to nie tylko mycie karoserii, ale również dbałość o jego wnętrze. Z reguły nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile zanieczyszczeń znajduje się na tapicerce czy dywanikach, ale także na desce rozdzielczej czy kierownicy. Powierzchowne odkurzanie może być niewystarczające. Warto czasem zafundować sobie komfort, jaki daje jazda w czystym i pachnącym samochodzie. Nasz zespół doskonale wie, jak przeprowadzić detailing wnętrza, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Zajmujemy się czyszczeniem wnętrz samochodów posiadających zarówno tapicerkę materiałową, ale także skórzaną.

W zakres tej usługi wchodzi:

  • dokładne odkurzanie wnętrza
  • pranie ekstrakcyjne dywanów, tapicerki i podsufitki
  • mycie pozostałych elementów środkami przywracającymi naturalne PH powierzchni
  • czyszczenie tapicerki skórzanej wraz z maskowaniem ewentualnych zadrapań
  • dokładne osuszanie wnętrza
  • nałożenie naturalnych wosków na elementy z drewna
  • nałożenie odżywki najwyższej jakości na elementy ze skóry
  • zabezpieczenie środkami impregnującymi

Learn More

Polerowanie

Polerowanie samochodu przeznaczone jest dla tych aut, które wraz z upływem lat straciły na wyglądzie wizualnym. Cały proces polerowania zależy od momentu wyjściowego, ale także od potrzeby uzyskania efektu końcowego. Oferujemy polerowanie samochodów lekko zmatowionych, z niewielkimi ryskami, ale również tych, które wymagają kompleksowego odświeżenia lakieru z uzyskaniem wręcz salonowego efektu.

W naszym Auto Detailingu nie idziemy na żadne odstępstwa. Świadczymy usługi dla wszystkich, którzy nie uznają kompromisów, jeśli chodzi o wygląd samochodu. Do polerowania używamy specjalistycznego sprzętu i wysokiej jakości kosmetyków.

Polerowanie lakieru, wykonuje się przede wszystkim w celu poprawy wyglądu wizualnego, np. aby podnieść wartość samochodu podczas ewentualnej sprzedaży. Warto jednak pamiętać, że proces polerowania jest nie tylko czasochłonny, ale wymaga także ręki specjalisty. W przeciwnym wypadku możemy uszkodzić powłokę ochronną, wynikiem czego będzie degradacja lakieru właściwego na przestrzeni kilku lat.

Learn More

Powłoki ceramiczne

Oferujemy najlepszą metodę zabezpieczania lakierów samochodowych, jaką jest zastosowanie powłoki ceramicznej. Powłoki ochronne to zdecydowanie przełom w kategorii ochrony lakieru. Decydując się na taką usługę, zyskujesz dodatkową powłokę, która uodparnia lakier przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych, promieniowaniem UV oraz szkodliwymi zanieczyszczeniami drogowymi. Ponadto, otrzymujesz wyjątkowy połysk, a także łatwość mycia i usuwania zabrudzeń. Zastosowanie powłoki ceramicznej sprawi, że Twój samochód będzie odporny na brud i wodę. Dodatkowo uzyskasz głębie koloru przy jednoczesnym zastosowaniu idealnie gładkiej powierzchni.

Learn More

Folie ochronne PPF

Folie ochronne PPF to najlepszy i najbardziej skuteczny sposób na ochronę lakieru przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Ich głównym zadaniem jest całkowita izolacja od warunków zewnętrznych, które niestety potrafią nieodwracalnie uszkodzić lakier samochodu. Ponadto, folie ochronne PPF stosujemy w celu ochrony przed powstawaniem odprysków, zarysowań, delikatnych otarć parkingowych, negatywnych skutków działania chemikaliów, a nawet ptasich odchodów. Zastosowanie najwyższej jakości folii ochronnej sprawia, że uzyskujemy efekt niesamowitego połysku, a ich przejrzystość jest w zasadzie niewidoczna dla oka.

Folie ochronne PPF są świetną alternatywą dla lakierowania, ponieważ nie wymagają ponownego oklejania. W związku z tym jest to obecnie najbardziej zaawansowana i najskuteczniejsza metoda ochrony lakieru. Nasz doświadczony zespół sprawi, że uzyskany efekt przejdzie Wasze najśmielsze oczekiwania.

Learn More

Zmiana koloru auta

Decydując się na zakup auta w wybranym kolorze, wcale nie musimy na tym kolorze poprzestać. Obecny rynek zaskakuje pod każdym względem, również w zakresie car wrappingu. W związku z tym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku, oferujemy usługę zmiany koloru auta za pomocą folii. Rewolucja, jaka z roku na rok następuje w zakresie folii do oklejania samochodów sprawia, że obecnie stosowane są takie materiały, których parametry techniczne sprostają największym wymaganiom. Zaawansowana technologia pozwala obecnie za stosowanie dowolnych technik oklejania. Ponadto, istnieje zupełna swoboda personalizacji auta, a dodatkowo jest to idealne rozwiązanie do flot samochodowych, które mogą już wybierać samochody w zdecydowanie bardziej urozmaiconej palecie barw.

Decydując się na oklejanie samochodu, uzyskujesz zupełnie nowy wizerunek auta, bez konieczności jego zmiany. Dodatkowo uchronisz oryginalny lakier przed wyblaknięciem i normalnym zużyciem. Nasi profesjonaliści dokładają wszelkich starań, aby zmiana koloru była zupełnie niewidoczna. Musisz wiedzieć, że takie działanie to proces naturalnie odwracalny. W dowolnym momencie możesz wrócić do koloru sprzed oklejania. Zachęcamy do kontaktu w celu przygotowania precyzyjnej wyceny. Oprócz tego służymy pomocą w zakresie fachowego doradztwa.

Learn More

Przyciemnianie szyb

Jesteśmy profesjonalną firmą, która zajmuje się usługą przyciemniania szyb samochodowych. Proces przyciemniania prowadzimy zgodnie z przepisami zawartymi w polskim prawie. Zanim przejdziemy do wykonania usługi, wykonujemy badanie ich przejrzystości. Przyciemniania dokonujemy w taki sposób, aby samochód bez problemu przechodził niezbędne badania techniczne.

Przyciemnianie szyb posiada mnóstwo zalet. Oprócz widocznego efektu wizualnego folie, których używamy zatrzymują przenikanie promieni UV, które jak wiadomo są szkodliwe dla skóry i oczu. Dodatkowo, dzięki przyciemnianym szybom, obniżamy temperaturę wewnątrz samochodu, co przekłada się również na większą wydajność klimatyzacji.

Posiadamy sprawdzoną i wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy umiejętnie wykonują usługę przyciemniania szyb. Ponadto, pracujemy tylko na materiałach wysokiej jakości, ponieważ satysfakcja i zadowolenie klienta są dla nas najważniejsze. Dajemy gwarancję rzetelnie wykonanej pracy.

Learn More

Oklejanie reklamowe samochodów

W reklamie wszystkie chwyty są dozwolone. Ważne, aby była skuteczna. W związku z tym oferujemy oklejanie reklamowe samochodów. Ponieważ reklama mobilna posiada szeroki zasięg, oklejanie reklamowe uważane jest za jedną ze skuteczniejszych metod.

Specjalizujemy się w profesjonalnym oklejaniu samochodów, do którego używamy folii najwyższej jakości. Dzięki temu dajemy gwarancję, że są one odporne na zmywanie, czynniki atmosferyczne i promieniowanie UV. Ponadto, dajemy naszym klientom możliwość wyboru spośród dostępnych wariantów. Możemy wykonać prostą naklejkę w kształcie logo firmy lub wykonać całkowite oklejanie w bardzo wysokiej jakości.

Mobilna reklama na samochodzie utrzymuje się około 3 lat. Efekt długiej trwałości, uzyskujemy dzięki użyciu profesjonalnej warstwy zabezpieczającej, która chroni przed czynnikami zewnętrznymi i uszkodzeniami mechanicznymi. Za pomocą takiej reklamy, możesz w skuteczny sposób wypromować swoje usługi.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów i przygotowania indywidualnej wyceny.

Learn More

Projektowanie graficzne

Oferujemy usługę wykonania projektu graficznego, który następnie posłuży do oklejenia samochodu. Każda reklama wymaga odpowiedniego przygotowania. Do tego niezbędny jest profesjonalny projekt, który idealnie będzie odzwierciedlał zaplanowany przekaz. Wystarczy, że nakreślisz nam swój pomysł, a my stworzymy z tego koncepcję, która następnie pomoże w stworzeniu idealnego projektu.

Nasi profesjonaliści dysponują ogromną wiedzą z tego zakresu, dlatego możesz mieć pewność, że mobilna reklama w 100% odzwierciedli stworzony projekt. Oferujemy skuteczność i niezwykłą precyzję w działaniu. Wierzymy, że znajdziemy wspólny język i wykonany przez nas projekt, spełni Wasze oczekiwania pod każdym względem.

Pozostajemy do Waszej dyspozycji. Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Służymy pomocą i profesjonalnym doradztwem. Zostaw po sobie ślad, a na pewno się odezwiemy.

Learn More